http://img33.glitterfy.com/114/glitterfy093810T988D38.gif

Listopad 2007

Simpsonovi -ve filmu

29. listopadu 2007 v 11:00 Filmy a seriály
Viděli jste jejich film??
Podle mě to bylo celkem dobrý... dost dobrý! Teda u moc filmů se nesměju, ale tady teda jo! Je to asi jasný ale ten spider vepř byl fakt nej! To prase nemělo chybu a co pak když z něho byl ten Harry poser.... no nic no... mě to prostě pobavilo. a tady je ten spider-vepř :

Blog je fajn

27. listopadu 2007 v 19:27 | Andrejka |  Vše okolo blogu
Blog je fajn, ale je celkem nuda vymýšlet nějaký texty, aby nebyly trapný třeba jako tento, dávat sem např. hudbu hjerce a jiný blbost aby to zaujalo, ale když jsme včera přišla domů, sedla si k počítači, zapla ho najela jsme na tuto stránku a objevilo se mi, že neexistuje tak to mě fakt vytočilo.A když sem se pak chtěla přihlásit a jediný co mit o udělalo, bylo to že mi to chělo vytvořit novej blog a a ni to nešlo tak to jsem fakt už zuřila!!!
Nějak zvlášt by mi ani nevadilo kdyby mi ho někdo zrušil, ale to že jsme se na něm celkem nadřela a dala si na něm záležet, i když to tak možná nevypadá mě žralo!
Když sem to zkoušela druhej den a zas to nešlo...Aaaaaaaa!! Já jsem sem dávala články... vím moc jich není..... a obrázky který nikde jinde nemám a nechtěla bych je ztratit tak to mě taky vadilo.
Tenhle článek je ujetej a slohově úplně blbě, ale chtěla jsem jen říct, že není až tak špatný mít blog a když už je, tak je blbý ho ztratit. Mluvím o tom jako by to byl nějakej člověk :-) o no nic no..... tak to je asi vše!